Spambot (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Add content
vi: Thêm nội dung

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Caching
vi: Bộ nhớ đệm

en: Processing
vi: Đang xử lý

en: 5 minutes
vi: 5 phút

en: 30 minutes
vi: 30 phút

en: 1 minute
vi: 1 phút

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: Initializing.
vi: Đang khởi tạo.

en: An error has occurred.
vi: Đã xảy ra lỗi.

en: Completed @current of @total.
vi: Hoàn thành @current trên tổng số @total.
