Spambot (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Settings
be: Налады

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Caching
be: Кэшаванне

en: Spam
be: Спам

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: Processing
be: Апрацоўка

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Initializing.
be: Распачынаецца.

en: An error has occurred.
be: Здарылася памылка.

en: Completed @current of @total.
be: Завершана @current з @total.

en: 1 month (30 days)
be: 1 месяц (30 дзён)

en: Default configuration hash
be: Хэш прадвызначаных налад
