Spambot (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Settings
he: הגדרות

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: 1 day
he: יום אחד

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: User registration
he: רישום משתמשים

en: Processing
he: בתהליך

en: Action to take
he: פעולה לביצוע

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 1 second
he: שניה אחת

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Initializing.
he: מאתחל.

en: An error has occurred.
he: ארעה שגיאה.

en: Completed @current of @total.
he: הושלמו @current מתוך @total.

en: Default configuration hash
he: hash ברירת המחדל לקונפיגורציות
