Spambot (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Caching
hr: Priručna memorija

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Take action
hr: Poduzmi akciju

en: Initializing.
hr: Pokretanje.

en: An error has occurred.
hr: Došlo je do pogreške.

en: Completed @current of @total.
hr: Završeno @current od @total.

en: This account has @n nodes and @c comments.
hr: Ovaj račun ima @n nodeova i @c komentara.

en: Take action against this account
hr: Poduzmi akciju nad ovim računom

en: Block this account
hr: Blokiraj ovaj račun

en: Delete this account
hr: Izbriši ovaj račun

en: Check if this account matches a known spammer
hr: Provjeri je li ovaj račun odgovara poznatom spameru

en: Configure the spambot module
hr: Konfigurirajte modul spambot
