Spambot (8.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Add content
kk: Контент қосу

en: 1 day
kk: @count күн

en: Processing
kk: Өңделу...

en: 1 week
kk: @count апта

en: Initializing.
kk: Инициализациялау.

en: An error has occurred.
kk: Қате жіберілді.
