Spambot (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: Initializing.
ku: شیدەکاتەو.

en: An error has occurred.
ku: هەڵەیەک ڕوویدا

en: Completed @current of @total.
ku: تەواوبوو @current لە سەرجەمی @total.
