Spambot (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: Processing
lt: Apdorojama

en: 1 second
lt: @count sekundė

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Initializing.
lt: Inicijavimas.

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Completed @current of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.

en: Default configuration hash
lt: Numatytosios konfigūracijos maiša
