Spambot (8.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Processing
nn: Handsamar

en: Initializing.
nn: Initialiserar

en: An error has occurred.
nn: Ein feil er oppstådd

en: Completed @current of @total.
nn: Fullført @current av @total.
