Spambot (8.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sr: Подешавања

en: Processing
sr: Обрада

en: Initializing.
sr: Иницијализација.

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.

en: Completed @current of @total.
sr: Завршено @current од @total.

en: Default configuration hash
sr: Подразумевани конфигурациони хеш
