Spambot (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Processing
am: በሂደት ላይ

en: 1 week
am: 1 ሳምንት

en: Initializing.
am: በማስነሳት ላይ።

en: An error has occurred.
am: ስህተት ተፈጥሯል።

en: Completed @current of @total.
am: ከ @total ያህል @current ተጠናቋል።

en: Default configuration hash
am: የነባራዊ ቅንብር ሃሽ
