Spambot (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: 1 hour
da: 1 time

en: Add content
da: Tilføj indhold

en: 1 day
da: 1 dag

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: User registration
da: Brugerregistrering

en: Processing
da: Behandler

en: Action to take
da: Handling som skal udføres

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 1 second
da: 1 sekund

en: 1 minute
da: 1 minut

en: 1 week
da: 1 uge

en: Initializing.
da: Initialiserer.

en: An error has occurred.
da: Der er opstået en fejl.

en: Completed @current of @total.
da: @current af @total fuldført.

en: Default configuration hash
da: Standard konfigurationshash
