Spambot (8.x-1.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Processing
ga: Á phróiseáil

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: Completed @current of @total.
ga: @current de @total déanta.
