Spambot (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Error Message
id: Pesan Kesalahan

en: Settings
id: Pengaturan

en: 1 hour
id: 1 jam

en: Add content
id: Tambah konten

en: 1 day
id: 1 hari

en: Caching
id: Penembolokan

en: Spam control
id: Kontrol SPAM

en: User registration
id: Pendaftaran pengguna

en: Processing
id: Memproses

en: 5 minutes
id: 5 menit

en: 30 minutes
id: 30 menit

en: 1 second
id: 1 detik

en: 1 minute
id: 1 menit

en: 1 week
id: 1 minggu

en: Initializing.
id: Memulai.

en: An error has occurred.
id: Ada kesalahan terjadi.

en: Completed @current of @total.
id: Menyelesaikan @current dari @total.

en: Default configuration hash
id: Konfigurasi hash bawaan
