Spambot (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: Initializing.
my: စတင်လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: An error has occurred.
my: အမှားအယွင်းတခုဖြစ်ခဲ့သည်
