Spambot (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ast: Preferencies

en: Caching
ast: Caché

en: Processing
ast: Procesando

en: Initializing.
ast: Anicializando.

en: An error has occurred.
ast: Hebo un fallu.

en: Completed @current of @total.
ast: Completóse @current de @total.
