Spambot (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Caching
ar: التخزين المؤقت

en: User registration
ar: تسجيل المستخدم

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: 1 minute
ar: دقيقة واحدة

en: Username:
ar: اسم المستخدم:

en: Email:
ar: البريد الإلكتروني:

en: Initializing.
ar: التجهيز.

en: An error has occurred.
ar: حدث خطأ.

en: Completed @current of @total.
ar: تم @current من @total.

en: Default configuration hash
ar: هاش التهيئة الافتراضية
