Spambot (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Caching
az: Keşlənib

en: User registration
az: İstifadəçi qeydiyyatı

en: Processing
az: Emal edilir

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: Initializing.
az: İnisalizasiya

en: An error has occurred.
az: Bir səhv baş verdi.

en: Completed @current of @total.
az: @total -ın @current tamamlandı.
