Spambot (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Caching
bg: Кеширане

en: Processing
bg: Обработва

en: Initializing.
bg: Инициализира.

en: An error has occurred.
bg: Възникна грешка.
