Spambot (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Caching
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Spam
el: Ανεπιθύμητο

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Initializing.
el: Αρχικοποίηση.

en: An error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα.

en: Completed @current of @total.
el: Ολοκληρώθηκαν @current από @total.

en: Default configuration hash
el: Προεπιλεγμένο hash ρυθμίσεων
