Spambot (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Caching
hu: Gyorsítótárazás

en: Spam
hu: Reklámszemét

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: User registration
hu: Felhasználói regisztráció

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: Action to take
hu: Akció kiválasztása

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 1 second
hu: 1 másodperc

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Take action
hu: Beállítás most

en: Initializing.
hu: Előkészítés.

en: An error has occurred.
hu: Hiba történt.

en: Allowed IP addresses
hu: Engedélyezett IP-címek

en: Completed @current of @total.
hu: @current / @total kész.

en: Use HTTPS
hu: HTTPS használata

en: Default configuration hash
hu: Alapértelmezett konfigurációs hash
