Spambot (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Initializing.
hy: Նախապատրաստվում է:

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։

en: Completed @current of @total.
hy: @current  @total -ից ավարտված է:

en: Default configuration hash
hy: Կանխադրված կազմաձևման հեշ
