Spambot (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Spam control
ro: Control de spam

en: User registration
ro: Înregistrare utilizator

en: Processing
ro: În procesare

en: 1 minute
ro: 1 minut

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Initializing.
ro: iniţializare.

en: An error has occurred.
ro: A apărut o eroare.

en: Completed @current of @total.
ro: Finalizate @current din @total.

en: Default configuration hash
ro: Hash configurație implicită
