Spambot (8.x-1.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Caching
th: ตั้งค่าแคช

en: Processing
th: กำลังดำเนินการ

en: 1 minute
th: 1 นาที

en: Initializing.
th: กำลังเริ่มต้น

en: An error has occurred.
th: มีัปัญหาเกิดขึ้น

en: Completed @current of @total.
th: เสร็จสิ้น @current จาก @total
