Spambot (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Caching
bo: བར་གསོག་བྱེད་པ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Email:
bo: གློག་ཡིག
