Spambot (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: 1 day
cs: 1 den

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Email:
cs: E-mail_

en: Initializing.
cs: Inicializuji.

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: Completed @current of @total.
cs: Dokončeno @current z @total.

en: Default configuration hash
cs: Výchozí konfigurační hash
