Spambot (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Caching
oc: Mesa en cache

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: Email:
oc: Corrièr electronic :

en: Initializing.
oc: Inicializacion.

en: An error has occurred.
oc: Una error s'es produita.

en: Completed @current of @total.
oc: @current sus @total acabats.
