Spambot (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Caching
pl: Pamięć podręczna

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: User registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 1 second
pl: 1 sekunda

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Initializing.
pl: Inicjowanie.

en: An error has occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: Completed @current of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Default configuration hash
pl: Hash domyślnej konfiguracji
