Spambot (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 1 second
sk: 1 sekunda

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Initializing.
sk: Inicializujem

en: An error has occurred.
sk: Vyskytla sa chyba

en: Completed @current of @total.
sk: Dokončené @current z @total.

en: Default configuration hash
sk: Predvolený hash konfigurácie
