Spambot (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Caching
sv: Cachning

en: Features
sv: Funktioner

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: User registration
sv: Användarregistrering

en: Processing
sv: Bearbetar

en: Action to take
sv: Åtgärd att utföra

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: 1 second
sv: 1 sekund

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Username:
sv: Användarnamn:

en: Email:
sv: E-post:

en: Initializing.
sv: Initierar.

en: An error has occurred.
sv: Ett fel har uppstått.

en: Completed @current of @total.
sv: Slutförde @current av @total.

en: Default configuration hash
sv: Förvald konfigurationshash
