Spambot (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: 1 hour
et: 1 tund

en: 1 day
et: 1 päev

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Features
et: Omadused

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: User registration
et: Kasutaja registreerimine

en: Processing
et: Töötlemine

en: 1 minute
et: 1 minut

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Email:
et: E-post:

en: Initializing.
et: Lähtestamine.

en: An error has occurred.
et: Esines viga.

en: Completed @current of @total.
et: Lõpetatud @current / @total-st.

en: Default configuration hash
et: Vaikimisi sätestatud krüptoräsi
