Spamicide (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: Form ID
ru: ID формы

en: Log wrong responses
ru: Фиксировать ошибки
