Spamicide (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Form ID
da: Formular ID

en: Log wrong responses
da: Log forkerte svar

en: Report information about wrong responses to the log.
da: Gem oplysninger om forkerte svar i loggen.
