Spamicide (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Form ID
et: Vormi ID
