Spamicide (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Log wrong responses
gl: Rexistrar as respostas incorrectas
