Spamicide (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Label
hu: Címke

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: ID
hu: Azonosító

en: Log wrong responses
hu: Hibás válaszok naplózása

en: Report information about wrong responses to the log.
hu: Hibás válaszok mentése a naplóba.
