Spamicide (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: ID
az: İD

en: Counter
az: Sayğac
