Spamicide (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Log wrong responses
cs: Zaznamenávat chybné odpovědi

en: Form name
cs: Název formuláře.
