Spamicide (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Label
fa: برچسب

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: ID
fa: شناسه

en: Counter
fa: شمارنده

en: Log wrong responses
fa: ثبت پاسخ‌های اشتباه

en: Form name
fa: نام فرم
