Spamicide (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Label
fr: Libellé

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Counter
fr: Compteur

en: Log wrong responses
fr: Consigner les mauvaises réponses

en: Form name
fr: Nom du formulaire

en: Report information about wrong responses to the log.
fr: Inscrire les informations des mauvaises réponses dans le journal.
