Spamicide (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Form ID
id: ID formulir

en: Counter
id: Penghitung

en: Log wrong responses
id: Catat respon yang salah

en: Form name
id: Nama form
