Spamicide (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Status
it: Stato

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Label
it: Etichetta

en: Form ID
it: ID del form

en: Counter
it: Contatore

en: Log wrong responses
it: Traccia le risposte errate nel log

en: Form name
it: Nome scheda
