Spamicide (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Log wrong responses
jv: Log respon sing salah

en: Form name
jv: Jeneng form
