Spamicide (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Label
km: ស្លាក

en: Form name
km: ឈ្មោះ​សំណុំ​បែបបទ
