Spamicide (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Label
ku: پێناس

en: Form name
ku: ناوی فۆرم
