Spamicide (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Log wrong responses
sk: Zaznamenať nesprávne odozvy

en: Form name
sk: Názov formulára.
