Spamicide (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Counter
sv: Räknare

en: Log wrong responses
sv: Logga felaktiga svar

en: Form name
sv: Formulärnamn
