Spamicide (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Label
uk: Мітка

en: Form ID
uk: ID форми

en: Counter
uk: Лічильник

en: Log wrong responses
uk: Записувати помилкові відповіді в журнал

en: Form name
uk: Назва форми

en: Report information about wrong responses to the log.
uk: Повідомляти інформацію про помилкові відповіді журнал.
