Spamicide (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Form name
el: Όνομα φόρμας
