Spamicide (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: ID
eo: Identigilo

en: Form name
eo: Formulara nomo
