Spamicide (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Label
es: Etiqueta

en: Form ID
es: ID del formulario

en: Counter
es: Contador

en: Log wrong responses
es: Registrar respuestas erróneas

en: Form name
es: Nombre del formulario
